Jah, tooted läbivad iga-aastase kontrolli ning vastavad CE standarditele. Vastavushindamise ja kontroll-protseduurid viib läbi Inspecta Group.

GrillSymboli tooted on toodetud Eestis. Toodete arendustegevus on toimunud Eestis, Soomes ja Rootsis koostöös mitmete oma ala spetsialistide, sealhulgas paljude profikokkadega. Tootearendus ning tootmistegevus said alguse aastal 1998. Tehas asub Tallinnas.

Kleinditeenindus on inglise, saksa, vene, poola, rootsi, soome- ja eestikeelne. Vastava keeleni jõudmiseks tuleb valida sobiv maa läbi www.grillsymbol.com veebilehe.

Euroopa Liidu riikidest ostes tuleb valida sobiva maa kodulekülg ning sealt esitada tellimus. Kui soovite tellida kaupa Sveitsi,USA-sse või Venemaale siis selleks tuleb esitada meile päring, kuna lisanduvad võimalikud tollimaksud, samuti on transprodikulu iga saadetise osas erinev. Alla 300.- euroseid tellimusi me kõnealustesse riikidesse kahjuks ei teeninda.

Kui sul on ettevõtte registreeritud Euroopa Liidus ning omab käibemaksukohuslust, saame müüa kaupasid käibemaksuvabalt. Selleks saada meile oma ostusoov, firma andmed ja käibemaksunumber. Kui käibemaksu number ja ettevõtte andmed klapivad, siis saadame ettemaksuarve. Peale makse laekumist meie kontole postitame kaubad. Kui olete juba ostu läbi meie maksesüsteemi teinud ning summa on arvestatud koos käibemaksuga, siis saate käibemaksu tagasi taodelda läbi oma maa maksuameti.

See erineb riigiti.Kaup saadetakse kulleriga samal või järgneval päeval peale tellimuse laekumist. Edasine sõltub kulleri kiirusest.

Jah, kliendile saadetakse peale tellimuse kullerile üleandmist informatsioon, milles sisaldub kullerfirma nimi ja saadetise jälgimisnumber. Selle alusel saab vastava maa kullerfirma või postiasutuse kaudu oma saadetise kohta informatsiooni. Koostööpartneriteks on DHL, DPD, Itella, Venipak.

Jah, vastavalt seadusele on see võimalik 14 päeva jooksul. Põhjalikuma selgituse tagastamise kohta leiab blokist „Informatsioon“ ja „Tagastamine“. Klient peab aga sellega arvestama, et kauba tagasisaatmise kulud tuleb kanda tal endal.

Jah, toodetel on 24- kuuline garantiiperiood. Kui aga tootel peaks ilmnema mõni puudus, näiteks 5 aasta pärast, siis leiame ka sellele lahenduse.

Toodete kasutus- ja hooldusjuhised leiad meie koduleheküljelt rubriigist „Juhendid ja nõuanded“.

Kui sul on huvi meie tooteid edasi müüa, sul on kauplus, veebipood või lihtsalt suur soov seda teha, siis oleme rõõmuga nõus tegema koostööd. Selleks saada läbi kontaktilehe meile lühikirjeldus oma ideest ning me võtame Sinuga ühendust!

GrillSymboli frantsiisi saab osta kõikides EU maades, välja arvatud Rootsi, Soome, Eesti ja Poola. Lisaks oleme avatud koostööks veel USA-s, Kanadas, Venemaal, Shveitsis, Norras ja Islandil. Frantsiisi taotlemiseks saada oma sooviavaldus läbi kontaktilehe või aadessile info@grillsymbol.com

GrillSymbol Products