Kus on toodetud GrillSymbol ja Petteri Wiimaa kaubamärke kandvad tooted?

GrillSymbol ja Petteri Wiimaa kaubamärki kandvad  tooted on toodetud Eestis. Arendustegevus toimub Eestis ja Põhjamaades koostöös mitmete oma ala spetsialistide, sealhulgas paljude profikokkadega. Suur osa toodetest toodetakse käsitööna: saamaks teada, kes Sinu toote on koostanud, vaata toote põhja alla või mujale varjatud kohtadesse ning leiad sildi koostaja signatuuriga.

 

Millised poed müüvad GrillSymboli ja Petteri Wiimaa tooteid?

Peale meie oma veebipoe leiab GrillSymbol ja Petteri Wiimaa tooteid mitmete edasimüüjate juurest, listi/nimekirja leiab siit.

Tooteid saab reaalselt näha ja katsuda meie tehasepoes Suur-Sõjamäe põik 4a. Oleme avatud E-R vahemikus 9.00-16.00. Lisainfo telefonil: 6 827 212

 

Kuidas GrillSymbol tootjana väärtustab keskkonda?

Aasta-aastalt pöörame oma tegevuses keskkonnale järjest enam tähelepanu ning püüame süsiniku jalajälge vähendada. Kuna meie tooted on loodud kestma aastakümneid, siis materjalide pealt me üldjuhul kokkuhoidu lubada ei saa. Kasutame valdavas enamuses Euroopa päritolu kvaliteetteraseid. Tootmisprotsessides kasutame minimaalselt kemikaale. Toodete pakkimisel kasutame ilma prindita pruuni kartongi, mis on toodetud 79% ulatuses taaskasutatud materjalist. Tooted on märgistatud väikese kleepsuga, millel vaid esmavajalik info.

 

Millistesse maadesse kaupasid tarnitakse ning mis keeles on klienditeenindus?

Jaeklientide tellimusi tarnime kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse, lisaks Ühendkuningriiki, Šveitsi ja Norrasse. Hulgiostjate tellimusi tarnime kokkuleppeliselt ka mujale riikidesse. Klienditeenindus on inglise, prantsuse, saksa, rootsi, soome ja eesti keeles.

 

Kas ärikliendil on võimalus osta tooteid käibemaksuvabalt?

Euroopa Liidus registreeritud käibemaksukohuslaseks olevatele ettevõtetele väljastame arveid käibemaksuvabalt. Saada meile oma ostusoov, firma andmed ja käibemaksunumber aadressile: order@grillsymbol.com

Ärikliente väljaspool Euroopa Liitu teenindame ostusummast alates €1000.- Oma ostusoovidest andke palun teada ülalpool oleval e-maili aadressil. Tegeleme iga ärikliendi soovi ja päringuga personaalselt.

 

Makseviisid ja isikuandmete kaitse:

Meie veebipoes saab tasuda läbi Eesti pangalinkide. Võimalik on sooritada ost, kasutades ESTO järelmaksu. Rohkem infot leiab siit.

Kui soovite osta arvega ning sooritada makset internetipangas, siis koostame ettemaksuarve. Väljastame ka e-arveid.  Kirjuta meile oma soovist: order@grillsymbol.com

Isikuandmete kaitse: andmekaitsetingimused on kooskõlas Euroopa Parlamendi määruse ning Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega. Rohkem infot leiab siit.

 

Tellimuste liikumise kiirus ning saatmise jälgimine:

Tellimused saadetakse Tallinna laost välja 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. Kullerfirma toimetab saadetised Eesti piires tavapäraselt kohale 1 tööpäevaga, saartele lisandub veel 1 päev. Väiksemad tooted saadame pakiautomaati, suuremad ja raskemad tuuakse kliendi aadressile. Klient saab tellimuse vormi sisestatud e-maili aadressile teavituse tarneinfo ning jälgimisnumbriga. Selle numbri alusel saab jälgida saadetise teekonda kullerfirma kodulehel. Lisaküsimuste korral saab abi meie klienditoelt: support@grillsymbol.com

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada tavapärasest pikema aja jooksul. Sellisel juhul teavitatakse ostjat tarne pikenemisest.

 

Kas ma saan tooteid tagastada?

Vastavalt võlaõigusseadusele on kliendil õigus veebipoest tellides kaup 14 päeva jooksul tagastada. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja kahjustamata. Täpsema info tagastamise kohta leab siit.

Kui kahtlustate, et saabunud toode on vale, defektne, puudulikult komplekteeritud või transpordi käigus kahjustatud, siis palun võtke ühendust meie klienditoega: support@grillsymbol.com

 

Garantiiperiood ning järelteenindus:

Kõikidel toodetel on tootjapoolne garantiiperiood 24 kuud, olenemata sellest kas ostjaks on eraisik või ettevõte. Täpsemad garantiitingimused on leitavad toodete kasutusjuhiste blokis. Garantiitingimused on välja toodud alati juhiste kõige viimasel lehel.

Järelteenindus ja varuosad: kui Sul on mõni GrillSymboli vanema generatsiooni toode, mis vajab varuosasid, siis enamjaolt on meil varuosad olemas. Erandiks on vanema tüübi Smoky Beast mudelid (mustaks värvitud) mis olid tootmises 2005–2012 ning mille varuosade pakkumise lõpetasime 2023. aastal. Varuosad leiate tootegrupist:  ”Varuosad ja komponendid”.

 

Kas ma saan osta GrillSymboli kinkekaarti?

Jah, see võimalus on olemas. Kinkekaardid PDF formaadis on saadaval summas 50, 100, 200, 500 ja 1000.- eurot. Saada meile oma soov, kinkekaardi saaja andmed ning summa aadressile: order@grillsymbol.com

 

Kuidas saada GrillSymboli toodete edasimüüjaks või osta frantsiisi mõnes riigis?

Kui Sul on huvi meie tooteid edasi müüa läbi kaupluse, veebipoe või läbi mõni mõne muu ettevõtluse vormi, siis oleme rõõmuga nõus tegema koostööd. Selleks saada läbi kontaktilehe meile lühikirjeldus oma ideest ning me võtame Sinuga ühendust!

GrillSymboli frantsiisi saab osta mitmetes EU maades, välja arvatud Skandinaaviamaad, Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania ja Balti riigid. Frantsiisivormis koostööks oleme avatud veel paljudes maades väljaspool EU-d.  Frantsiisi taotlemiseks saada oma sooviavaldus läbi kontaktilehe või aadressile: info@grillsymbol.com

 

Kas GrillSymbol teeb koostööd sotsiaalmeedia suunamudijatega?              

Jah, meil on pidevalt käsil erinevad koostöövormid eri riikide suunamudijatega. Kui Sulle meeldivad meie tooted ning soovid meiega koostööd teha, siis tutvusta meile oma ideid. Reeglina teeme koostööd vormis „toode teenuse vastu“.

 

Kuidas toimib Jaga ja saa 5% soodustust?

Kui jagad meie toodet või tooteid sotsiaalmeedia kanalites, siis selle ette näitamisel anname sulle sooduskoodi, mis annab 5% soodustust. NB! Sooduskood kehtib ainult täishinnaga toodetele.

GrillSymbol Products