GrillSymboli tooted on turvalised. ​

 

Kõik PRO-sarja tooted on läbinud  CE vastavushindamise direktiiv 2009/142/EC  alusel ning märgistatud numbrikombinatsiooniga CE1336-10. Vastavushindamise on läbi viinud Inspecta Group: www.inspecta.com

Turvalisust jälgides on PRO-sarja tooted konstrueeritud niiviisi, et tuulekaitse külgpaneel ei lähe töö käigus kuumaks, mis välistab juhusliku põletuse riski.

Toodetega on läbi viidud järgmised turvatestid:

  1. Temperatuuritest:tuulekaitse külgpaneel  ei tohi töö käigus minna välistemperatuurist +60C kuumemaks. See tähendab, et tavapärase põhjamaise suveilmaga +20C võib olla külgpaneeli max temperatuur kuni +80C. PRO-sarja “Triple Windshied” on turvaline lahendus juhusliku põletuse ennetamisel.
  2. Stabiilsustest: panni jalad  ning kandekonstruktsioon on piisavalt tugevad, et ka toitu täis pann oleks töö käigus stabiilne ning ei väriseks ega kõiguks jalgadel.
  3. Süütamistest: “Click and Cook” on unikaalne lahendus, mis võimaldab patarei toitel gaasileegi süütamise. Sellega on  tagatud gaasi süütamise lihtsa nupulevajutusega (standardvarustuses kõikidel PRO-sarja toodetel välja arvatud 460 mudelid).

 

Inspecta Group: www.inspecta.com

GrillSymbol Products