Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu. Tellimused saadetakse Tallinna laost välja 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. Kullerfirma toimetab saadetised Eesti piires tavapäraselt kohale 1 tööpäevaga, saartele lisandub veel 1 päev. Lätis ja Leedus toimub kohaletoimetamine 3-7 tööpäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada tavapärasest pikema aja jooksul. Sellisel juhul teavitatakse ostjat tarne pikenemisest.

Väiksemad tooted saadame pakiautomaati, suuremad ja raskemad tuuakse kliendi aadressile. Klient saab tellimuse vormi sisestatud e-maili aadressile teavituse tarneinfo ning jälgimisnumbriga. Selle numbri alusel saab jälgida saadetise teekonda kullerfirma kodulehel. Lisaküsimuste korral saab abi meie klienditoelt: support@grillsymbol.com

Palume jälgida kullerfirma poolt e-maili või SMS-ga saadetud teavitusi. Kui 72 tundi pärast tellimuse esitamist ei tule infot saadetise kohta, palume saata e-kiri, viidates oma tellimusele. Antud ajavahemik (st 72 tundi) pikeneb nädalavahetustel ning riigipühadel. Kiri saata e-posti aadressile: order@grillsymbol.com

Kauba saatmiskulude info on kuvatud saatmisviisi juures. Üle 100.- EUR ostudel kannab saatmiskulu müüja. Ostudelt alla 100.- EUR tasub saatmiskulu ostja.

Ostja vastutab oma andmete õigsuse eest. Kõik saadetise hilinemise- või korduva saatmisega seotud lisakulud, mis on tingitud ostja poolt valesti sisestatud infost, jäävad ostja kanda.

GrillSymbol Products