Üldine info:

Infot kullerfirma kohta saab juba enne ostu sooritamist. Toote hinna ja ostukorvi nupu all on kuvatud kullerfirmade logod kes toovad saadetise vastavas riigis kohale.

Üldjuhul toimetatakse kaup kohale Venipaki kulleri vahendusel. Kaup toimetatakse ostja poolt tellimuses märgitud tarneaadressile. Ostjat teavitatakse tarnest tellimuse vormistamisel märgitud kontaktandmete kaudu. Ostjale saadetakse paki saatmisel saadetise kohta info, mis võimaldab Ostjal oma saadetise infot jooksvalt jälgida.

Palume kontrollida tellimuse vormistamisel sisestatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi kauba kohaletoimetamisel. Grillsymbol OÜ ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Kolmandale isikule antakse kaup üle juhul, kui Ostja on määranud tellimuses kauba saajana kolmanda isiku.

Palume jälgida kullerfirma poolt e-maili või SMS-na saadetud teavitusi. Lisaks järgida juhiseid pakendi kättetoimetamise kohta. Kui 72 tundi peale tellimuse esitamist ei tule infot saadetise kohta, palume saata e-kiri, viidates oma tellimusele. Antud ajavahemik (st 72 tundi) pikeneb nädalavahetustel ning riigipühadel. Kiri saata e-posti aadressile: order@grillsymbol.com

Tähelepanu! Enne kullerilt paki vastuvõtmist palun veenduge, et pakendil ei oleks kahjustusjälgi. Kui pakk on kergelt kahjustatud ja arvate, et selle sisu võib olla terve, tehke enne vastuvõtmist kullerile selle kohta kirjalik märge. Kui pakk on raskelt kahjustatud ja olete kindel, et ka selle sisu võib olla kahjustatud, ärge võtke saadetist vastu.

GrillSymbol Products