Kuni 2015 aastani moodustasid GrillSymboli tootevaliku valdavalt toitlustusettevõtetele suunatud tööstuslikud tooted. Prioriteet oli toodete töökindlus, mitte niivõrd disain. Kliendibaasi kasvu ja mitmekesistumisega vajas uut väljakutset ka GrillSymboli sortiment ja tootearendus.

Oli 2015 aasta kevad ning aeg Petteri Wiimaa sünniks küps!

Petteri eesmärgiks oli uskuda endasse ja tõestada ennast ja oma põhjamaa kargust rahvusvahelisel turul. Sündisid tooted, mille teekond algab disainist, et olla ajatu ning pidada vastu sama kaua, kui materjal, millest need on valmistatud. Petteri Wiimaa sobib inimesele,  kes hindab, isikupärast ja kvaliteetset disaini ning teeb oma tarbimises teadlikke valikuid. Tegemist on modernse, mitmekülgse ja tulevikku suunatud brändiga, mis hoolib oma jalajäljest.

Petteri Wiimaa on GrillSymboli kaubamärk ja pseudonüüm, mille alt perefirma vedajad Siret ja Laur Suurväli oma loomingulisust teostavad. Me ei oma erialast diplomit, kuid väga pikaajalist kogemust metallitööde valdkonnas ning suurt kirge disaini ja kestlikkuse vastu. Disainides paneme rõhku toodete praktilisusele, järgime ajatuid vorme ning lisame isikupäraseid detaile. Kuna kollektsioonid on toodete arvult väikesed, on oluline võimalus kõiki tooteid lihtsasti omavahel kombineerida.

Nõu ja jõuga on meile abiks ja inspiratsiooniks meie lähedased, head sõbrad ja koostööpartnerid. Meie suurimad innustajad on aga meie kliendid, tänu kellele areneme me jätkuvalt ning teostame uute ideede elluviimist!

Meeskond

Laur Suurväli

Euroopa müügidirektor/ CEO

Mob: +372 56 669 723
laur@grillsymbol.com

Annika Aas

Müügiassistent

: +372 52 19 181
annika@grillsymbol.com

Ivar Suurväli

Baltikumi müügidirektor

Mob: +372 5649 2498
ivar@grillsymbol.com

GrillSymbol Products