GrillSymbol- kogemused aastast 1925

GrillSymboli lugu algas armastusest ilusate ning ajatute köögitoodete ning söögitegemise vastu. Tänase GrillSymboli eelkäijaks oli sepp Johannes Moisar, kes avas 1925. aastal sepikoja-rauakaupluse Tallinnas, Paldiski maantee ääres. Sepikojas valmistati muu hulgas pisikesi raudpanne, emailpotte ja erinevaid detaile tulekolletele.

Nõukogude võimu saabumisega 1940. aastal ettevõte natsionaliseeriti ning erinevate liitmisprotsesside käigus kadusid avalikkuse eest nii tooted kui kogemused.

Möödus 57 aastat. Peale kuritegeliku režiimi kokku kukkumist 1991. aastal taaselustasid vennad Ivar ja Laur Suurväli vanad perekonnatraditsioonid. Elutöö, mis meie vanavanaisal pooleli jäi.

Alustasime nelja tootega, tänaseks on meie sortimendis üle saja toote.

Kõik me teame, et käsitsi valmistatud esemed on tänapäeval luksus. Meile on see tähtis ja kanname seda traditsiooni uhkusega edasi. Me lihtsalt armastame käsitööd kui protsessi ja meile meeldib kasutada kauakestvaid materjale. Suhtume terase kui tooraine kulutamisse väga tõsiselt ning sellest lähtuvalt disainime ja projekteerime oma tooted kestma aastakümneteks.

Igal meie tootel on oma loomise lugu, kui neid käsitööna valmistatakse – kui nad oskaks vaid rääkida!

Me puhkame harva ning tegeleme pideva uuendustööga – kuigi GrillSymboli lõkkealused ja BBQ suitsuahjud on vallutamas Euroopat, otsime alati võimalusi neid veel paremaks muuta. Meie gaasipõletiga PRO-seeria paella- ja wok-pannid on juba aastaid kõrgelt hinnatud paljude tippkokkade ja kodukasutajate hulgas – tänu oma klientide tagasisidele oleme loonud suurepäraselt toimiva tootesarja.

GrillSymbol on endiselt perefirma. Kasvamas on viies põlvkond uute ja värskete ideedega ning toodang valmib endiselt Tallinna tehases. Aastal 2025 on GrillSymbol tähistamas 100-aastase kogemuse aastapäeva.

Meeskond

Laur Suurväli

Euroopa müügidirektor/ CEO

Mob: +372 56 669 723
laur@grillsymbol.com

Annika Aas

Müügiassistent

: +372 52 19 181
annika@grillsymbol.com

Ivar Suurväli

Baltikumi müügidirektor

Mob: +372 5649 2498
ivar@grillsymbol.com

GrillSymbol Products